top of page

PODPOŘTE NÁS

Dejte nám svůj hlas ve volbách

Ve volbách do městského zastupitelstva se bude rozhodovat o tom, zda bude pokračovat již po dvě volební období rozvíjený trend rozvoje Mnichova Hradiště – smysluplné investice, úspěšné získávání dotací, zlepšování veřejného prostoru, otevřenost a transparentnost, zdravé městské finance.  

Volte kandidáty Žijeme pro Hradiště, za kterými jsou výsledky, otevřené jednání a ne jen prázdné úvahy či účelové teoretizování bez jakékoliv odpovědnosti. 

Vemte s sebou k volbám své blízké a přátele

Přiveďte k volbám i své blízké. Přesvědčte lidi ve svém okolí, že bez nich se může stát, že naše město povedou ti, kteří myslí na zájmy své či developerské více než na zájmy občanů. Na každém hlase záleží.

Pomozte nám s propagací

Staňte se fanoušky naší facebookové stránky a sdílejte výsledky naší práce. Nahrajte si rámeček podporující SNK Žijeme pro Hradiště na Vaši profilovou fotku na facebooku. Pomozte nám s distribucí letáků a plakátů k občanům - stačí napsat na my@zijemeprohradiste.cz.

Podpořte nás finančně

Nemáme ani podporu miliardářů, ani nejsme celostátní stranou  s velkými finančními zdroji. Na naše aktivity se skládají sami kandidáti spolu s našimi příznivci. Pokud máte zájem nás podpořit i Vy, můžete k tomu využít náš transparentní účet. Děkujeme Vám!

 

Transparentní účet:
FIO BANKA
Číslo účtu: 2100635184 / 2010

bottom of page